Teleman

Opowieść podręcznej 4 (9/10)

(The Handmaid's Tale 4: Progress)

serial obyczajowy USA 2021  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Serena i Fred mają niespodziewanych gości z Gileadu. Odwiedzają ich komandor Warren Putnam i jego żona. Ciotka Lydia musi poradzić sobie ze strajkiem głodowym, który prowadzi nowa podręczna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jako przywódczyni rebeliantów June Osborne (Elisabeth Moss) staje do walki z przywódcami państwa Gilead. Pełne ryzyka życie kobiety obfituje przez to w nowe niebezpieczne wyzwania. Dążenie June do wymierzenia sprawiedliwości będzie miało olbrzymi wpływ nie tylko na jej życie, ale także na relacje z najważniejszymi dla niej osobami.

W tym odcinku

Serena i Fred mają niespodziewanych gości z Gileadu. Odwiedzają ich komandor Warren Putnam i jego żona Naomi. Wieści nie są pomyślne dla Waterfordów. Ciotka Lydia musi poradzić sobie ze strajkiem głodowym, który prowadzi nowa podręczna. Jannie, która zna dziewczynę, próbuje jej pomóc. June i Luke chcą walczyć o odzyskanie Hannah. Mąż sugeruje kobiecie, by poprosiła o pomoc Nicka, który teraz ma władzę i wpływy. Dzięki pomocy władz Kanady udaje się zorganizować spotkanie. Jest ono pełne wzruszeń i emocji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...