Teleman

Wolni od długów (5)

reality show Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

90-letnia Anna po śmierci męża przepisała dom na syna, który w 2007 roku wziął kredyt hipoteczny pod zastaw budynku. W 2011 roku zmarł. Staruszka spłaca jego zobowiązania ze skromnej emerytury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Anna Guzik stara się pomóc ludziom, którzy wpadli w spiralę długów. Wspierają ją w tym eksperci: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek oraz Anna Bufnal. Bohaterowie programu borykają się z problemami finansowymi, z których sami nie potrafią się wyplątać. Anna Guzik podróżuje po całej Polsce i odwiedza ludzi, dla których pozornie nie ma już ratunku. Próbuje zyskać ich zaufanie i poznać dramatyczne historie.

Bohaterką tego docinka będzie 90-letnia Anna. Po śmierci męża kobieta przepisała dom na swojego starszego syna, który w 2007 roku wziął kredyt hipoteczny pod zastaw budynku. W 2011 roku mężczyzna zmarł. Wówczas Anna zaczęła dobrowolnie spłacać zobowiązania syna, jednak dopiero po kilku latach stała się spadkobierczynią jego majątku. Raty są jednak bardzo wysokie, a emerytura pani Anny - niewysoka. Po dokonaniu wszystkich opłat zostaje je maksymalnie 400 zł na życie. Do programu zgłosiła panią Annę synowa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...