Gliniarze: Powrót do życia (1)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci spotykają się w nowej komendzie. Powrót do pracy jest trudny ze względu na stratę przyjaciół, którzy zginęli w wybuchu. Każdy z funkcjonariuszy inaczej próbuje poradzić sobie z traumą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Policjanci spotykają się w nowej komendzie po raz pierwszy po tragicznych wydarzeniach ukazanych w poprzednim sezonie. Powrót do pracy jest trudny ze względu na stratę przyjaciół, którzy zginęli w wybuchu. Każdy z funkcjonariuszy na swój sposób próbuje poradzić sobie z traumą. Detektywi zostają wezwani do kobiety, która prawdopodobnie usiłowała zabić swoje dziecko - teściowa zastała ją nad nieprzytomnym dwuletnim synkiem z paskiem w dłoni. Mąż i jego matka zgodnie mówią, że kobieta to niebezpieczna psychopatka, ale ona twierdzi, że rodzina próbuje ją wrobić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...