Teleman

Klan | odc. 3831

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek dowiaduje się o wyznaczeniu daty obrony pracy inżynierskiej. Lidka namawia Janusza, by zorganizował ich wyjazd tylko we dwoje. Ula sądzi, że ojciec się na nią obraził. Leopold jednak zaprzecza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Darek dowiaduje się od sekretarki, Magdy, że Tomasz chce się z nim spotkać. Kurzawski obawia się, że Strąk będzie miał pretensje o zajęcie jego etatu, ale okazuje się, iż konkurent dostał od Rutki jeszcze lepszą propozycję. Po południu Darek dowiaduje się o wyznaczeniu daty swojej obrony pracy inżynierskiej. Uszczęśliwiony mężczyzna zaprasza na lody Dżesikę, Czesię, Anulkę, Dżastina i nawet Brajana. Lidka namawia Janusza, by zorganizował ich wyjazd tylko we dwoje. Kiedy w domu Zosia pyta o wakacje, Sokołowski twierdzi, że będzie mógł dołączyć do rodziny na początku lipca. Ula sądzi, że ojciec się na nią obraził. Leopold jednak zaprzecza. Mówi, że znalazł wyjście w sprawie opieki nad Piotrusiem w czasie trasy koncertowej. On pojedzie z młodymi i na miejscu zajmie się wnukiem. Grażynie jest smutno, że nie bierze pod uwagę jej planów. Elżbieta wybiera się z Mirkiem na spacer. Dostaje od niego płytę z kwartetem smyczkowym jego syna i zaproszenie dla dwóch osób na koncert w Nieborowie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...