Teleman

Trudne sprawy | sezon 18 odc. 895: Moja przyjaciółka

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gabriela Mazoń jest mocno związana ze swoim synem Marcinem. Matka bardzo przeżyła jego ślub i wyprowadzkę do innego miasta. Z czasem stan psychiczny kobiety pogarsza się. Zauważa to jej przyjaciółka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Gabriela Mazoń jest mocno związana ze swoim synem Marcinem. Po nieoczekiwanej śmierci męża, który zmarł na zawał, wychowywała go sama. Bardzo przeżyła ślub Marcina i jego wyprowadzkę do innego miasta. Po pewnym czasie związała się z Tomaszem, z którym zamieszkała. Para jednak ma dla siebie mało czasu, ponieważ mężczyzna pracuje jako kierowca tira i rzadko bywa w domu. Z czasem stan psychiczny kobiety pogarsza się. Zauważa to jej przyjaciółka, Hanna. Pewnego dnia Gabriela nie pojawia się w pracy ani na rehabilitacji, na którą razem uczęszczały. Hanna robi wszystko, co w jej mocy, by podnieść przyjaciółkę na duchu. To jednak nic nie daje i stan Gabrieli nieustannie się pogarsza.

Zobacz także

Ładuję...