Teleman

Hotel 52 3 (10)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja przyjechała na wystawę psów z suczką Wiolcią. Przez pomyłkę przydzielono jej ten sam pokój co Pawłowi, którego poznała podczas podróży. Nie zrobił na niej dobrego wrażenia...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

W hotelu zjawia się Alicja (Marta Żmuda Trzebiatowska), która przyjechała na wystawę psów ze swoją ukochaną suczką Wiolcią. Okazuje się, że przez pomyłkę przydzielono jej ten sam pokój co weterynarzowi Pawłowi (Michał Lewandowski), którego kobieta poznała podczas podróży z Gdańska. Mężczyzna nie zrobił na niej dobrego wrażenia. Wszystko wskazuje na to, że Wiolcia nie będzie mogła wziąć udziału w czempionacie. Igor i Julka muszą natychmiast wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania. Chłopak desperacko szuka jakiegoś lokum. Przy okazji dowiaduje się, że Artur zamieszkał z Natalią, Dorota z Robertem, a Kuba z Martą. Tomek, nie mogąc pogodzić się z odrzuceniem, nęka Lipską SMS-ami i mailami miłosnymi. Dziewczyna spotyka się z Anną, która przeprasza ją za swoje zachowanie. Podczas rozmowy kobieta zaczyna się źle czuć i karetka zabiera ją do szpitala.

Występują

Twórcy

Ładuję...