Teleman

Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3240

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz Olek oznajmia Anastazji, że muszą zakończyć ich intymną relację. Robert tłumaczy Idze i Michałowi, dlaczego przerwał ślub. W Trójmieście znaleziono kobietę, która może być Kingą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Księdza Olka dręczą wyrzuty sumienia. Oznajmia Anastazji, że muszą zakończyć ich intymną relację. Rozgoryczona Trzcińska zabiera Beatę do baru, by pod wpływem alkoholu wyznać jej prawdę - zakochała się w duchownym. Przyjaciółka nie może w to uwierzyć. Zmienia zdanie, kiedy w pubie zjawia się Olek, po czym wynosi pijaną ukochaną na rękach. Robert tłumaczy Idze i Michałowi, dlaczego przerwał ślub. W Trójmieście znaleziono kobietę, która może być Kingą. Tadeusiak z Brzozowskim oglądają jej zdjęcie. Twarz jest jednak tak zabandażowana, że nie sposób powiedzieć, czy to rzeczywiście poszukiwana. Michał postanawia natychmiast jechać do Gdańska. Iga zaś ma dość walki z duchem. Żaneta i Monika przepytują Damiana. Cieślik je uspokaja: Wojtka i Patrycję nic nie łączy. Po południu Szulcowa widzi coś, co temu przeczy. Zastaje swojego męża na placu manewrowym, z głową między kolanami kursantki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...