Teleman

Trudne sprawy | sezon 18 odc. 893: Dwie teściowe

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleksandra żali się matce na męża Adama, który nie pomaga jej w opiece nad dzieckiem. To powoduje, że dwie babcie coraz częściej się kłócą o wychowanie wnuka. Aleksandra jest na granicy wytrzymałości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Sąsiadki Teresa Bieluska i Danuta Przyrębska znają się od zawsze. Dzieci kobiet - Adam i Ola - niedawno się pobrali i zamieszkali w domu Teresy i i jej męża Szczepana - rodziców mężczyzny. Na świat przyszedł też syn, które jest oczkiem w głowie obu babć. Aleksandra żali się jednak matce na Adama, który nie pomaga jej w opiece nad dzieckiem. Danuta prosi Teresę, by wpłynęła na syna, by bardziej angażował się w życie rodzinne. Przyjaciółka jednak obraża się. Odtąd kobiety coraz częściej się kłócą o wychowanie wnuka. Aleksandra jest na granicy wytrzymałości nerwowej i namawia Adama, żeby się wyprowadzili. On jednak nie ma zamiaru rezygnować ze swojej wygody. Następnego dnia Aleksandra znika razem z synem.

Zobacz także

Ładuję...