Teleman

Galileo (883)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Widzowie zobaczą proekologiczne technologie w sklepie z podstawowymi artykułami. Pojawi się kolejny przystanek w podróży szlakiem serników. Odbędzie się też test gadżetów pomocnych w trakcie upału.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie programu pojawią się wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

Widzowie zobaczą proekologiczne technologie wykorzystane w sklepie z podstawowymi artykułami, np. podłogę kinetyczną, dzięki której wytwarzany jest prąd. Pojawi się kolejny przystanek w podróży dokoła świata szlakiem serników. Odbędzie się też test różnych urządzeń i gadżetów, które mają przynieść ulgę podczas upału. Jednym z nich jest opaska na szyję z miniwentylatorkami. Zaprezentowany zostanie reportaż o artyście fotografiku, który specjalizuje się w zdjęciach przyrody z ukrytymi postaciami ludzkimi. Aby osiągnąć taki efekt, stosuje body painting swoich modeli. Ekipa pokaże modne pieczywo tostowe spożywane także na słodko, w zwariowanych wariantach.

Zobacz także

Ładuję...