Kochane pieniądze: Patostreamer (19)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ubogi Borys zostaje patostreamerem. Zaczyna robić coraz bardziej ryzykowne rzeczy, by zdobyć uznanie i pieniądze. Zachowanie ukochanego nie podoba się Ninie. Kłótnie prowadzą do ich rozstania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Uczennica Nina chodzi z Borysem, kolegą z klasy. Pewnego dnia biedny chłopak chce się popisać przed kolegami i zaczyna jeździć na deskorolce. Kończy się to bolesnym upadkiem i wizytą w szpitalu. Ktoś jednak nakręcił całą akcję telefonem. Filmik z wypadku Borysa staje się hitem w sieci. Nastolatek odkrywa, że podobne filmiki cieszą się ogromną popularnością, a tzw. "patostreamerzy" na nich zarabiają. Borys postanawia, że zostanie jednym z nich. Zaczyna robić coraz bardziej ryzykowne rzeczy, by zdobyć uznanie i pieniądze. Zachowanie partnera nie podoba się Ninie. Liczne kłótnie prowadzą do ich rozstania.

Zobacz także

Ładuję...