Kochane pieniądze: Hazard (18)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krystyna nie może dojść do siebie po rozwodzie z mężem, który zostawił ją dla młodszej partnerki. Przyjaciółka Iwona proponuje jej wyjście do kasyna, gdzie Krystynie udaje się wygrać dużą sumę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Krystyna nie może dojść do siebie po rozwodzie z mężem, który zostawił ją dla młodszej partnerki. Przyjaciółka Iwona proponuje jej wyjście do hotelowego kasyna, gdzie Krystynie udaje się wygrać dużą sumę pieniędzy. Wkrótce wizyty w kasynie stają się codziennością kobiety. Gdy zaczyna jej brakować oszczędności, które mogłaby obstawiać, z pomocą przychodzi inny bywalec kasyna, Wiktor. Biznesmen pożycza Krystynie kilkaset złotych. Potem zaprasza ją na potkanie. Uzależniona od hazardu kobieta jest zauroczona adoratorem. Pewnego dnia Krystyna wygrywa kilka razy z rzędu, a potem przegrywa wszystko.

Zobacz także

Ładuję...