Teleman

Galileo (880)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa pokaże, jak pandemia wpłynęła na kreatywność i przedsiębiorczość. Widzowie poznają m.in. twórczynię zdalnego systemu nauczania przedszkolaków i wynalazcę pachnącego płynu do dezynfekcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie programu pojawią się wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

Ekipa pokaże, jak pandemia wpłynęła na kreatywność i przedsiębiorczość. Widzowie poznają m.in. twórczynię zdalnego systemu nauczania przedszkolaków, wynalazcę pachnącego płynu do dezynfekcji dłoni oraz aplikację do zarządzania kolejką oczekujących. Przedstawione zostaną też tradycyjne potrawy spożywane podczas najważniejszego posiłku dnia w Brazylii, Tajlandii i na Kubie. Nie zabraknie quizu, w którym można sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą usuwania drobnych usterek czy radzenia sobie np. z wymianą opony. Odbędzie się również test transparentnego telewizora chińskiego producenta.

Zobacz także

Ładuję...