Kochane pieniądze: Hiena cmentarna (15)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emerytowi Zygmuntowi brakuje pieniędzy na życie. Dzieci starają się mu pomóc, ale to nie wystarcza na zaspokojenie potrzeb mężczyzny. Bliscy są zdziwieni, gdy pewnego dnia senior wręcza im prezenty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Emerytowi Zygmuntowi brakuje pieniędzy na życie. Dzieci starają się mu pomóc, ale to nie wystarcza na zaspokojenie potrzeb mężczyzny. Bliscy są zdziwieni, kiedy pewnego dnia Zygmunt wręcza im prezenty i oznajmia, że wyjeżdża na wakacje w ciepłe kraje. Dzieci emeryta zastanawiają się, skąd ta zmiana. Obawiają się, że robi on coś nielegalnego. Są jeszcze bardziej zaintrygowane, gdy słyszą, że Zygmunt spędza całe dnie na cmentarzach.

Zobacz także

Ładuję...