Na sygnale: Toksyczne relacje tygrysów (320)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Miłość Beaty i Artura kwitnie. Lekarz czuje się szczęśliwy. Podczas dyżuru zespół Góry udaje się do samotnej starszej kobiety, pani Wiesi. Niespodziewanie okazuje się ona matką Artura.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.02 11:20
TVP HDlogo

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Miłość Beaty i Artura kwitnie. Lekarz wreszcie czuje się szczęśliwy. Podczas dyżuru zespół Góry udaje się do samotnej starszej kobiety, pani Wiesi. Niespodziewanie okazuje się ona matką Artura. Lekarz od dawna nie miał z nią kontaktu. Poruszony zwierza się kolegom, że miał bardzo trudne dzieciństwo i nie chce, by Patryk kiedykolwiek poznał babcię. Wiktorowi zdradza także, że matka stale go kontrolowała i swoim zachowaniem doprowadziła go nawet do próby samobójczej. Ratownicy jadą także na cmentarz. Wskutek przedawkowania leków zasłabła jedna z uczestniczących w pogrzebie kobiet. Pomocy potrzebuje także pogrążona w żałobie wdowa. Po zakończonej pracy Wiktor umawia się ze swoją matką, Walerią. Banach nie widział się z nią dziesięć lat. Ku swojemu zaskoczeniu na miejscu zastaje Benia, który wita kolegę, nazywając go bratem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...