Na sygnale: Zazdrość i ratownictwo (319)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Vick wreszcie zapoznaje się z doktor Górską. Lekarka wywiera na nim ogromne wrażenie. Kilkulatek wiezie swoją nieprzytomną matkę do szpitala. Nie panuje nad samochodem i dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Vick wreszcie zapoznaje się z doktor Górską. Lekarka wywiera na nim ogromne wrażenie. Artur dostrzega także, że Beatę podrywa znajomy z oddziału. Adorator próbuje nawet lekarkę pocałować. Ta jednak protestuje. Wzburzony Góra atakuje mężczyznę. Na oddział trafia dwoje pacjentów. Kilkulatek sam przywozi swoją nieprzytomną matkę do szpitala. Nie zapanowuje jednak nad samochodem i dochodzi do wypadku. Martyna i Piotr spieszą na pomoc zemdlonej starszej pani. Pacjentka znajduje się pod dość wątpliwą opieką osoby podającej się za jej córkę. Okazuje się, że medycy mają do czynienia z ofiarą przestępstwa. Opiekunka usiłuje wyłudzić od pani Celiny jej majątek. Gdy demaskują oszustkę i wzywają pomoc, przestępczyni rzuca się na Martynę. Ratowniczka unieszkodliwia ją jednym ciosem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...