Barwy szczęścia | odc. 2460

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk orientuje się, że w rodzinnej winnicy skończyły się zapasy wina. Chce wiedzieć, co ojciec tak naprawdę daje klientom w Polsce. Agencja modelek proponuje Madzi wyjazd do Londynu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stosunki między Protem a Jowitą są bardzo napięte. Chłopak wciąż przeżywa informacje o jej pracy u Grety. Do Jezierskiej dzwoni brat. Patryk zorientował się, że w rodzinnej winnicy skończyły się zapasy wina. Chce wiedzieć, co ojciec tak naprawdę daje klientom w Polsce. Ku radości Łukasza Kasia przyjeżdża do kraju. Okazuje się, że nie ma miejsca na specjały, które przywiozła razem z Vincenzem. Ostatecznie towar składują w kanciapie na osiedlu. Polecona przez Mikołaja agencja modelek proponuje Madzi wyjazd do Londynu. Chociaż dziewczyna promienieje szczęściem, Kacper jest daleki od radości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...