Na dobre i na złe | odc. 813: Bądź przy mnie blisko

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radwan i Blanka wracają do pracy. Razem z Maksem próbują ocalić pacjentkę w ciąży, u której doszło do rozwarstwienia aorty. Hania dowiaduje się, że kolczyki były kradzione. Konfrontuje się z matką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Radwan i Blanka wreszcie wracają do pracy. Razem z Maksem próbują ocalić pacjentkę w ciąży, u której doszło do rozwarstwienia aorty. Antek dochodzi do siebie po przeszczepie serca. Niespodziewanie prosi matkę, by powiedziała, kim jest jego ojciec. Poruszona pytaniem synka Inga zamierza odseparować go od Maksa, dlatego opuszcza Leśną Górę bez pożegnania. Inspektor Korban wciąż okazuje spore zainteresowanie Hanią. Wkrótce odkrywa, że kobieta ma związek z napadami na jubilerów. Przychodzi na oddział, skarżąc się na problemy z barkiem. Doktor Sikorka przeprowadza u niego operację ze znieczuleniem miejscowym. Podczas zabiegu Piotr z nią flirtuje. Potem jednak wypytuje lekarkę o jej kolczyki. Dowiedziawszy się, że są kradzione, wzburzona Hania konfrontuje się z matką. Wiki bez zapowiedzi przyjeżdża do Polski. Udaje się do hotelu rezydentów. Swoim powrotem zaskakuje córkę. Radwan tymczasem proponuje Blance wspólną kolację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...