Barwy szczęścia | odc. 2459

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Józek próbuje być dobrej myśli, chociaż Gabrysia odrzuciła oświadczyny. Jowita prosi Prota, by poszedł z nią do sądu. Podczas rozprawy Greta mówi, że Jezierska świadczyła usługi erotyczne w jej domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek stara się być dobrej myśli, chociaż Gabrysia odmówiła, gdy poprosił ją o rękę. Darek wreszcie trafia na nowy ślad dotyczący sprzętu skradzionego ze stadionu. Jowita prosi Prota, by poszedł z nią do sądu. Ma tam zeznawać w sprawie Domeckiej. W trakcie rozprawy Greta wypiera się winy. Twierdzi też, że Jezierska świadczyła usługi erotyczne w jej domu. Arleta umawia się ze Stefanem, by uzgodnić kwestię prezentu ślubnego dla Reginy i Franka. Aldona i Mariola szykują przyjaciółce zwariowany wieczór panieński.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...