Barwy szczęścia | odc. 2458

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gabrysia rozpacza, ponieważ po raz kolejny zszargano jej opinię. Józek decyduje się na rozwód. Pragnie zacząć wszystko od nowa. Madzia skarży się Oliwce, że nie może znaleźć zatrudnienia w modelingu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Gabrysia rozpacza, ponieważ po raz kolejny zszargano jej opinię. Kujawiak korzysta z pierwszej nadarzającej się okazji, by oświadczyć przełożonej, że niszczy małżeństwo Sałatki. Józek wreszcie decyduje się na rozwód. Pragnie zacząć wszystko od nowa. Madzia zwierza się Oliwce. Wyznaje jej, że odkąd rzuciła studia, nie może znaleźć zatrudnienia w modelingu. W desperacji szuka nawet pomocy u Mikołaja. Kancelarię Natalii znów odwiedza Romanowski. Byli partnerzy biznesowi ukradli mu prawa do patentu. Ma nadzieję, że Zwoleńska pomoże mu załatwić odszkodowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...