M jak miłość | odc. 1594

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zakończeniu związku z Lilką Mateusz żegna się z najbliższymi. Zamierza opuścić Grabinę. Paweł i Franka przygotowują odmienione bistro, już pod nazwą Nasz Zielony Sad, do uroczystego otwarcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po zakończeniu związku z Lilką Mateusz żegna się z najbliższymi. Zamierza opuścić Grabinę. Teściowa przekazuje mu list od Lilki i jej obrączkę. Zapewnia, że jest po jego stronie. Kinga ma dziwne dolegliwości. Uświadamia sobie, że mogła znowu zajść w ciążę. Wkrótce mijana na ulicy Romka wieszczy kobiecie, że niedługo jej rodzina powita w swoim gronie kogoś nowego. Paweł i Franka przygotowują odmienione bistro, już pod nazwą Nasz Zielony Sad, do uroczystego otwarcia. Mężczyzna po kryjomu szykuje się też do poproszenia ukochanej o rękę. Na uroczystość przyjeżdżają bliscy pełnej temperamentu góralki. Kuzyn dziewczyny, Mikołaj (Marcin Bobak), nie wie, że Zduński ma brata bliźniaka. Gdy widzi Piotra obejmującego Kingę, rzuca się do bójki. Ten incydent nie psuje jednak atmosfery na długo. Niebawem rozbrzmiewa muzyka i zaczyna się zabawa. W końcu Paweł pada na kolana i prosi wybrankę o rękę. Będzie musiał się nieźle postarać, żeby usłyszeć "tak".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...