Na dobre i na złe | odc. 812: Na rozdrożach

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania staje się świadkiem strzelaniny. Gdy przestępca zostaje unieszkodliwiony, podejmuje walkę o jego życie. Borucki konfrontuje się z Lucyną. Oznajmia, że wie o jej zagarnięciu kosztowności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

W szpitalu Hania zawiera znajomość z niezwykle miłym policjantem. Inspektor Piotr Korban prosi medyków o pomoc w dochodzeniu. Niedługo potem doktor Sikorka znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie, gdy na jej oczach dochodzi do strzelaniny. Wkrótce przestępca zostaje unieszkodliwiony, a lekarka podejmuje walkę o jego życie. Choć ma pretensje do funkcjonariusza o jego bezwzględne metody, ten próbuje się z nią umówić. Lucyna tymczasem pokazuje córce swój nowy samochód. Hania wypytuje ją, skąd bierze pieniądze na tyle drogich zakupów. Matka nie mówi jej jednak prawdy. Na cmentarzu przy grobie Wawrzyniaka Janusz spotyka nowego męża Izabelli, Tomasza Biskupskiego. Borucki wreszcie konfrontuje się też z Lucyną. Oznajmia, że wie, iż to właśnie ona zagarnęła ukryte przed laty kosztowności pacjenta. Ostrzega, że tym samym naraziła się bardzo groźnemu człowiekowi. Uważa, że wybuch gazu nie był wypadkiem, ale zamachem na życie Wawrzyniaka. Alina opiekuje się dziewczyną, która trafiła na oddział z bólem brzucha. Postawienie diagnozy okazuje się prawdziwym wyzwaniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...