Barwy szczęścia | odc. 2455

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata na próżno tłumaczy Patrykowi, jak doszło do jej spotkania z Romanowskim. Jezierski oznajmia, że nie widzi dla ich związku przyszłości. Jowita prosi Oliwię o złożenie zeznań przeciw Domeckiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata na próżno tłumaczy Patrykowi, jak doszło do jej spotkania z Romanowskim. Pyrka jest wstrząśnięta, gdy Jezierski oznajmia, że nie widzi dla ich związku przyszłości. Jowita prosi Oliwię o złożenie zeznań przeciw Domeckiej. Po tym, jak rzuciła studia, by poświęcić się modelingowi, Madzia zostaje współlokatorką Zbrowskiej. Kacper kontynuuje dawanie korepetycji online studentce Hani. Darek i Gabrysia spędzają w swoim towarzystwie całe popołudnie. Ich niepokój budzą nagle złe wiadomości z Niemiec dotyczące Józka. Gawron nakrywa Wilka, kiedy ten po raz kolejny kręci się po remontowanym stadionie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...