Agenci NCIS: Nowy Orlean 3: Piekło na oceanie (12)

(NCIS: New Orleans: Hell On The High Water)

serial kryminalny USA 2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Członkowie NCIS muszą uratować Pride'a. Znajduje się on na platformie wiertniczej, na której wkrótce może dojść do eksplozji. Trafił tam, gdy ścigał pracowników podejrzanych o zabójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzecim sezonie agenci będą musieli schwytać groźnego snajpera, który strzela do mieszkańców Nowego Orleanu. Ekipą, jak zwykle, dowodzi niezawodny i doświadczony Dwayne Cassius Pride (Scott Bakula). U jego boku pojawią się, m.in. Christopher LaSalle (Lucas Black) i Meredith "Merri" Brody (Zoe McLellan). "Agenci NCIS: Nowy Orlean" to kolejny, po "Agentach NCIS: Los Angeles" spin-off "Agentów NCIS", serialu kryminalnego cieszącego się niesłabnącą popularnością od kilku lat.

W tym odcinku

Ekipa walczy z czasem. Członkowie NCIS muszą uratować Pride'a, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Znajduje się on na platformie wiertniczej, na której wkrótce może dojść do eksplozji. Agent znalazł się w tym miejscu, gdyż chciał schwytać pracowników podejrzanych o zabójstwo. Gregorio rozpoczyna pierwszy dzień pracy w strukturach NCIS. Z kolei Sebastian podejmuje się treningu na agenta.

Występują

Ładuję...