Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1277

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Helena wprowadza się do studenckiego mieszkania. Pochodzi ze wsi, a w Warszawie chce studiować medycynę. Jej rodzice są ubogimi rolnikami. Dziewczyna jest wyśmiewana ze względu na pochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.06 14:45
TVNlogo
Pon 19.06 6:05
TVNlogo

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

19-letnia Helena wprowadza się do studenckiego mieszkania. Pochodzi ze wsi, a w Warszawie chce studiować medycynę. Jej rodzice są ubogimi rolnikami. Zwraca na nią uwagę 24-letni Maks, student ostatniego roku prawa. Wkrótce organizuje on imprezę, podczas której jego znajomi przechwalają się mającymi znajomości rodzicami, pieniędzmi czy czekającą ich świetlaną przyszłością. Helena pada wówczas obiektem kpin z powodu tego, skąd przyjechała; w żartach przoduje właśnie Maks. 19-latka zamierza zemścić się za zniewagę. Szybko zyskuje taką okazję. Wyjawia znajomym 24-latka, że wcale nie pochodzi z Poznania, tylko z Obornik, zaś jego ojciec zamiast wykładać na Politechnice Szczecińskiej, zajmuje się spawaniem. Tym razem to chłopak zostaje więc wyśmiany i zaczyna planować odwet. Narastającemu konfliktowi przyglądają się ich współlokatorzy: student filozofii Filip oraz kuzynka Heleny, Daria.

Zobacz także

Ładuję...