Teleman

LAB (68-ost.)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci zajmują się sprawą włamania do studentki. Ustalają, że podobnych zgłoszeń było już kilka. Dochodzi do kolejnego ataku. Młoda kobieta broni się przed napastnikiem i rani go nożem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa policjantów pracujących w nowoczesnym laboratorium dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji i specjalistycznemu sprzętowi rozwiązuje kolejne niezwykłe zagadki kryminalne. Choć dochodzenia pozostają ich priorytetem, mają też swoje słabości, problemy oraz tajemnice, które powoli będą wychodzić na jaw. Kierowniczką LAB-u jest inspektor Maria Szajner (Alina Kamińska), a jednym z głównych śledczych - indywidualista, stroniący od ludzi Kuba Rawicz (Marcin Sianko). Mężczyzna od dzieciństwa skrywa pewien sekret. Inna pracowniczka laboratorium, komisarz Klaudia Traczyk (Ewelina Starejki), usiłuje łączyć obowiązki zawodowe oraz życie prywatne. Z kolei Brygida (Natalia Wieciech) i Paweł (Michał Chołka) Konieczni muszą zmierzyć się z ambicjami kobiety, jak również przeszłością szefa laborantów. Musi on bowiem pracować ze swoją byłą partnerką, specjalistką w dziedzinie balistyki, Igą.

W tym odcinku

Policjanci zajmują się sprawą studentki, do której ktoś nocą się włamał. Ustalają, że podobnych zgłoszeń było już kilka. Próbują skontaktować się z podejrzanym, lecz nie zastają go w domu, a jego żona nie jest skora do współpracy. Tymczasem kolejna studentka pada ofiarą napastnika. Broni się jednak i godzi go nożem. To może pomóc w ustaleniu winowajcy. Brygida źle znosi rozwód z Pawłem, mężczyzna zaś powoli godzi się z tą sytuacją. Obojgu zależy na tym, by rozstać się bez pretensji. Okazuje się jednak, że Brygida jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...