Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2452

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata jest zazdrosna, gdy odkrywa, że jej narzeczony wspiera Oliwkę w reklamowaniu salonu. Franek i Regina zabierają się za planowanie ślubu. Na świadków wybierają Arletę i Stefana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata nie umie zwalczyć zazdrości, kiedy odkrywa, że jej narzeczony wspiera Oliwkę w reklamowaniu salonu. Patryk składa Zbrowskiej wizytę w hotelu. Nie kryje, że dziewczyna Kajtka wzbudziła jego sympatię. Franek i Regina zabierają się za planowanie ślubu. Na świadków wybierają Arletę i Stefana. W fitness klubie po raz kolejny zjawia się Greta. Ta wiadomość dociera do Jowity. Kobieta robi Alanowi wyrzuty. Obawia się, że za namową Domeckiej złoży fałszywe zeznania. Damian zabiera córkę od Renaty. Nie wie, że Luiza okradła jego przyjaciółkę. Nie ma też pojęcia o jej zainfekowanym tatuażu. Wójcik i Renata stają się sobie bardzo bliscy, jednak kobieta lęka się, że jego uczucie do Dominiki nie wygasło.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...