Teleman

Leśniczówka (398)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia dowiaduje się, że mieszkańcom wsi nie podoba się, że Anna pracuje na plebanii. Próbuje ustalić dlaczego. Janusz w końcu zdobywa się na odwagę i otwarcie wyznaje miłość Lidii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia, w trakcie zakupów u Gromniakowej, dowiaduje się, że mieszkańcom wsi nie podoba się, że Anna pracuje na plebanii. Zaskoczona Ruszczycówna usiłuje poznać powody takiej opinii. Tymczasem Bogdana i Lidię martwi coraz to gorszy stan psychiczny Janusza. Kobieta wyznaje Hubertowi, że rzeczywiście chyba za mocno naciskała na Karcza. Ich rozmowie przysłuchuje się zza krzaków Łysy. Wieczorem Janusz zdobywa się na odwagę i otwarcie wyznaje miłość Lidii. Z kolei Kowalski postanawia ponownie sprawdzić miejsce, w którym odnaleziono skradzione narzędzia Gromniaka. Ku swojemu zaskoczeniu znajduje tam srebrny naszyjnik z krzyżykiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...