Teleman

Hotel 52 (11)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W hotelu ma się odbyć ślub, ale przyszła panna młoda, Agata, poznaje szokującą prawdę na temat swojego narzeczonego. Artur składa zeznania obciążające Jerzego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Natalia przywozi Kaśkę z Ostródy. Dowiaduje się o wydarzeniach, które miały miejsce podczas jej nieobecności. Tymczasem w hotelu ma się odbyć ślub. Ranny w strzelaninie Kuba wynajmuje jeden z pokoi i nawiązuje bliską znajomość z pewną uczestniczką wieczoru panieńskiego, na który zaproszona została również Dorota. Wkrótce okazuje się, że planowana uroczystość zaślubin może nie dojść do skutku. Przyszła panna młoda, Agata (Magda Górska) poznaje bowiem szokującą prawdę na temat swojego narzeczonego. Artur składa zeznania obciążające Jerzego. Decyduje się powiedzieć matce, dlaczego zerwał wszelkie kontakty z rodziną.

Występują

Ładuję...