Teleman

Hotel 52 (10)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Artura przyjeżdża jego wujek. Górski nie wpuszcza go. W hotelu zatrzymuje się hodowca indyków, który umówił się tu na randkę. Natalia jedzie z Tomkiem do Ostródy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Do Artura przyjeżdża jego wujek, Jerzy. Górski nie wpuszcza go do mieszkania, a Dorota bez wahania staje po jego stronie. Tymczasem w hotelu zatrzymuje się Kazimierz Migoń, hodowca indyków, który umówił się tu na randkę. By oczarować kobietę, przebiera się w zbroję rycerską. Natalia jedzie z Tomkiem do Ostródy, by wesprzeć załamaną Kaśkę. Jerzy przyjeżdża do hotelu, by porozmawiać z Arturem. Na dziedzińcu dochodzi do strzelaniny.

Występują

Ładuję...