Na sygnale: Kto tu rządzi (316)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Zespół Vicka jedzie na miejsce wypadku pod mostem. Przy aucie ratownicy znajdują jedynie kierowcę. Udają się na poszukiwania jego siostry. Czuwająca przy rannym Sonia musi wykonać zabieg intubacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Zespół doktora Vicka jedzie na miejsce wypadku pod mostem. Przy samochodzie ratownicy znajdują jedynie kierowcę. Jego siostra w stanie szoku pobiegła do lasu. Benio każe Soni zostać przy pacjencie, a pozostałym podwładnym rozdzielić się i szukać poszkodowanej. Niespodziewanie stan rannego się pogarsza. Kobieta wzywa kolegów przez radio. Vick, wiedząc, że są za daleko, zleca jej wykonanie intubacji. Sonia nie chce tego robić, ponieważ ratownik może przeprowadzić ten zabieg jedynie w obecności lekarza. W końcu ulega jednak przełożonemu. Popełnia błąd i dochodzi do zatrzymania krążenia. W szpitalu Kuba stara się wesprzeć załamaną koleżankę, tłumacząc, że nie była to jej wina. Beniamin jednak wzywa dziewczynę do gabinetu i zwalnia ją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...