Na sygnale: To tylko przyjaźń (315)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Zespół doktora Góry jedzie do starszego pana. Okazuje się, że wezwał on ratowników do swojego psa. Basia zauważa, że senior nie wygląda najlepiej. Odkrywa, że w mieszkaniu ulatnia się czad.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Zespół doktora Góry jedzie do starszego pana. Na miejscu okazuje się jednak, że mężczyzna wcale nie potrzebuje pomocy. Wezwał ratowników do swojego psa. Ta rewelacja niemal doprowadza Artura do wybuchu. Rozważa nawet zawiadomienie policji mimo sprzeciwu Basi. Niespodziewanie ratowniczka zauważa, że staruszek też nie wygląda najlepiej. Odkrywa, że w mieszkaniu ulatnia się czad. Pacjent zostaje szybko przewieziony do szpitala. Góra wciąż zabiega o względy doktor Górskiej. Mimo wątpliwości zgadza się na plan Soni. Koleżanka udaje, że ze sobą flirtują. W końcu zazdrosna Beata proponuje mu randkę. Zaskoczony tym lekarz niespodziewanie odmawia. Wiktor oznajmia współpracownikom, że złożył wypowiedzenie. Powodem jest jego konflikt z Vickiem. Piotr i Nowy protestują, ale Banach wyjaśnia, że nie widzi innego wyjścia z tej sytuacji. Anna stara się przekonać go do zmiany zdania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...