Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2451

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian dzwoni ze szpitala do Dominiki. Oznajmia, że nie chce się z nią widywać. W sekrecie przed mężem Sławka umawia się z Justinem. Planuje spotkanie w saunie. Przez przypadek parę widzi Żabcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Renata kryje Luizę przed ojcem. Podczas rozmowy telefonicznej z Damianem zataja przed nim, że córka ukradła jej pieniądze i zrobiła sobie tatuaż. Do Dominiki ze szpitala dzwoni Sebastian. Chociaż jest wdzięczny za list, w którym wyznała, że go kocha, nie chce się z nią widywać. W sekrecie przed mężem Sławka umawia się z Justinem. Proponuje, by chłopak przyszedł do jej domu. Planuje spotkanie w saunie. Przez przypadek widzi ich Żabcia. Iwona mierzy się w przychodni z bardzo trudnym pacjentem. Tomasz Kępski nie zamierza słuchać lekarki. Odmawia badań, ale kiedy opuszcza gabinet, niespodziewanie traci przytomność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...