Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1275

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

35-letnia sprzątaczka Daria jest żoną bezrobotnego Krystiana. Pewnego dnia jej bliźniaczka Karolina ulega wypadkowi i zostaje sparaliżowana. Za namową męża siostra przejmuje jej tożsamość.

Oglądaj w telewizji

Śr 14.06 14:45
TVNlogo
Czw 15.06 6:05
TVNlogo

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

35-letnia sprzątaczka Daria jest żoną bezrobotnego Krystiana. Zmagają się z poważnymi problemami finansowymi, ciągle biorą nowe chwilówki, pogrążając się w coraz większych długach. Kobieta zawsze zazdrościła swojej siostrze bliźniaczce Karolinie, która ukończyła studia, a teraz prowadzi studio projektowania wnętrz. Pewnego dnia ulega ona wypadkowi - spada ze schodów, w konsekwencji staje się całkowicie sparaliżowana i nie ma z nią kontaktu, wymaga całodobowej opieki. Krystian przekonuje partnerkę, żeby przejęła tożsamość oraz pracę krewnej. To nie powinno być trudne, gdyż Karolina, skupiając się na karierze, nigdy nie założyła rodziny. Mimo wątpliwości Daria się zgadza. Zaczyna pracę jako projektantka wnętrz i początkowo radzi sobie całkiem dobrze. Niestety, z czasem sytuacja się komplikuje. Okazuje się, że udawanie kogoś innego nie jest łatwe. Do biura Karoliny przychodzi bowiem Rafał, z którym ta randkowała przez internet. Dziś mieli natomiast spotkać się na żywo.

Zobacz także

Ładuję...