Agenci NCIS: Nowy Orlean 3: Najwyższy bieg (9)

(NCIS: New Orleans: Overdrive)

serial kryminalny USA 2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Kapral marines i wyścigowy kierowca amator uczestniczą w wypadku samochodowym. Zespół podejrzewa, że ma do czynienia z sabotażem. W tym samym czasie biuro prokuratora zbiera dowody w sprawie Garcii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzecim sezonie agenci będą musieli schwytać groźnego snajpera, który strzela do mieszkańców Nowego Orleanu. Ekipą, jak zwykle, dowodzi niezawodny i doświadczony Dwayne Cassius Pride (Scott Bakula). U jego boku pojawią się, m.in. Christopher LaSalle (Lucas Black) i Meredith "Merri" Brody (Zoe McLellan). "Agenci NCIS: Nowy Orlean" to kolejny, po "Agentach NCIS: Los Angeles" spin-off "Agentów NCIS", serialu kryminalnego cieszącego się niesłabnącą popularnością od kilku lat.

W tym odcinku

Kapral marynarki i wyścigowy kierowca amator uczestniczą w tragicznym wypadku samochodowym. Zespół podejrzewa, że ma do czynienia z sabotażem. W tym samym czasie biuro prokuratora zbiera dowody w sprawie Garcii. Prawnicy chcą złożyć apelację w Sądzie Najwyższym. Być może to spowoduje, że miasto zostanie oczyszczone z przestępczych organizacji.

Występują

Ładuję...