Na dobre i na złe | odc. 811: Bo jeśli chodzi o miłość, to zawsze można bardziej

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gloria trwa przy łóżku Tadka, który nadal nie odzyskał przytomności. Do szpitala przyjeżdża Izabella, matka doktora Boruckiego. Towarzyszy jej mąż. Pogrążony w żałobie Falkowicz nie wychodzi z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Gloria wciąż trwa przy łóżku Tadka, który nadal nie odzyskał przytomności, mimo że operacja miała miejsce kilka dni temu. Do szpitala przyjeżdża Izabella, matka doktora Boruckiego. Towarzyszy jej mąż, Tomasz Biskupski. Jego obecność nie cieszy Janusza - panowie byli kiedyś uwikłani w pewne nielegalne interesy. Pogrążony w żałobie Falkowicz nie wychodzi z domu. Spędza w nim czas z dziećmi. Nie czuje się gotowy, by wrócić do pracy. Doktor Fisher niepokoi się, czy Matylda poradzi sobie ze śmiercią matki. Michał odwiedza Andrzeja, ten jednak nie chce wpuścić go do córki. Zaniepokojony stanem profesora Wilczewski zwierza się Hani. Uważa, że Matylda powinna na jakiś czas zamieszkać u niego. Sikorka protestuje. Nie chce przysparzać Falkowiczowi więcej cierpienia. Profesor przychodzi z Edziem na badania okresowe. Spotyka Bolka. Rozmowa nie kończy się w miły sposób. Wkrótce potem lekarz składa wypowiedzenie. Dyrektor Konica bezskutecznie próbuje przekonać go do zmiany zdania. Prokurator podejmuje dochodzenie wyjaśniające okoliczności wybuchu, do którego doszło przed szpitalem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...