Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2450

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Pyrków dochodzi do rozmowy na temat wysokich rachunków. Agata prosi Patryka o pożyczkę. W efekcie narzeczeni wreszcie się godzą. Greta nakłania Alana, by skłamał w zeznaniach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

W domu Pyrków dochodzi do poważnej rozmowy na temat zbyt wysokich rachunków i konieczności zmiany stylu życia na oszczędniejszy. Agata nie ma wyjścia i prosi Patryka o pożyczkę. W efekcie narzeczeni wreszcie się godzą. W tatuaż Luizy wdaje się infekcja. Renata w porę orientuje się w sytuacji i natychmiast jedzie z nią do lekarza. Później dziewczyna wyznaje jej, że ukradła pieniądze. Prosi jednak o zachowanie tajemnicy przed ojcem. Do fitness klubu nieoczekiwanie przychodzi Greta. Nakłania Alana, by skłamał w zeznaniach. Zapewnia, że wyjdzie mu to na dobre.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...