M jak miłość | odc. 1591

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcinowi zostają postawione zarzuty pobicia Bosackiego. Sprawa może skończyć się wyrokiem pięciu lat więzienia. Damian zabiera telefon Ani. Znajduje w nim miłosne wyznania kierowane do Wareckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Asia razem z Wojtkiem przyjeżdża z Francji. Michał nie kryje radości. Chodakowska nie ma dokąd pójść, ponieważ w jej domu mieszka Kamil. Pisarz proponuje wobec tego, by zatrzymała się u niego. Marcinowi zostają postawione zarzuty pobicia Bosackiego. Mężczyzna nie wypiera się winy, jednak zaznacza, że Jan sprowokował go swoimi oszczerstwami. Budzyński ostrzega, że sprawa może skończyć się wyrokiem pięciu lat więzienia. Niedługo potem Chodakowski znowu wpada w tarapaty. Zaślepiony zazdrością atakuje Michała. Miłość Ani do nauczyciela nie słabnie. Damian zabiera telefon dziewczyny. Znajduje w nim miłosne wyznania kierowane do Wareckiego. Między nastolatkami dochodzi przez to do ostrej sprzeczki. Niedługo potem w barze Otara Damian wdaje się także w kłótnię z Basią i Jaśkiem. Przyjaciele uważają, że nie powinien przeglądać telefonu swojej byłej partnerce ani dyktować jej, co ma robić. Wkrótce rozzłoszczony chłopak zdradza Budzyńskiej, że Ania zadurzyła się w poloniście. Magda wprost pyta o to dziewczynę, ale ta zaprzecza. W szkole jednak poznaje prawdę o obiekcie uczuć nastolatki oraz o jej coraz większych problemach w nauce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...