Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2449

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mirek może zostać wyrzucony ze szkoły. Dyrektorka wstawia się za nim przed kuratorium. Luiza kradnie Renacie pieniądze na tatuaż. Natalia razem z Milewskim i policją rozpracowuje oszusta Wojtasika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Za przerobienie zdjęcia Niedzielskiej Mirek może zostać wyrzucony ze szkoły. Dyrektorka usiłuje do tego nie dopuścić i wstawia się za nim przed inspektorami z kuratorium. Luiza także przysparza problemów. Kradnie Renacie pieniądze. Zamierza zrobić sobie tatuaż. Dominika znowu zjawia się w szpitalu. Wręcza jednej z pielęgniarek list i zdjęcie, po czym prosi, by dała je Sebastianowi. Natalia razem z Milewskim i policją rozpracowuje oszusta Wojtasika. W trakcie spotkania z Malwiną mężczyzna orientuje się jednak, że kobieta ma fałszywy dowód. Wywiązuje się szarpanina.

Występują

Zobacz także

Ładuję...