Teleman

Zakochani po uszy 5 (338)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek mówi Laurze, że to Tymon okradł klub. Tamara zgłasza się na badanie zgodności szpiku, by pomóc synkowi Soni. Wkrótce bierze udział w sesji zdjęciowej. Do mieszkania chłopaków wraca Michał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Wojtek mówi Laurze, że to Tymon okradł klub. Kiedy chłopak zostaje zwolniony, wściekły wyjawia prawdę o zdarzeniu. Wkrótce Laura ponownie zatrudnia Tosię. Jest wściekła, że jej plan zemsty na Wojtku się nie powiódł. Kiedy Tamara dowiaduje się, że Tymon odmówił Soni pomocy w sprawie synka, sama zgłasza się na badanie zgodności szpiku. Wkrótce razem z Hanią bierze udział w sesji zdjęciowej. Do mieszkania chłopaków wraca załamany i wykończony Michał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...