Teleman

Żywioły Saszy - Ogień (7-ost.)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W Łodzi trwa obława. Za sprawą ostatnich wydarzeń potwierdziły się przypuszczenia Saszy. Załuska zamierza obserwować Drugiego. Jej wątpliwości budzą powiązania funkcjonariusza ze światem przestępczym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski po długim pobycie w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała, a także doskonaliła się w zawodzie profilerki. Szybko otrzymuje nową sprawę. By wykonać zadanie, musi jednak udać się do Łodzi, co robi niechętnie, ponieważ wyjazd wiąże się z rozstaniem z córką, Karoliną (Natalia Wolska). Na miejscu odkrywa, że policja nie potrafi odnaleźć osoby podejrzanej o dokonanie serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo jest wyjątkowo skomplikowane - nie tylko z powodu braku jednoznacznych dowodów czy tropów, ale również przez przełożonych oraz współpracowników, którzy wątpią w umiejętności Saszy.

W tym odcinku

Policja robi wszystko, żeby odszukać podejrzanego. W Łodzi trwa obława. Tymczasem za sprawą ostatnich wydarzeń potwierdziły się przypuszczenia Saszy. Załuska zamierza obserwować Drugiego. Jej wątpliwości budzą niejasne powiązania funkcjonariusza ze światem przestępczym. Niestety, nie ma żadnych dowodów, podobnie jak Flaku. Jednocześnie profilerka postanawia rozwiązać sprawę ze swojej przeszłości. Umawia się na spotkanie. Nie wszystko przebiega jednak zgodnie z planem. Na szczęście w ostatniej chwili z pomoc przybywa nieoczekiwany sprzymierzeniec.

Występują

Twórcy

Ładuję...