Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1273

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga ucieka z domu, ponieważ jest molestowana przez ojczyma. Jej chłopak Mateusz zabiera ją do siebie, co nie podoba się jego rodzicom. Po jakimś czasie dziewczyna oznajmia, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Pon 12.06 14:45
TVNlogo
Wt 13.06 6:05
TVNlogo

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Kinga, partnerka 19-letniego Mateusza, ucieka z domu, ponieważ jest molestowana przez ojczyma. Tego dnia próbował ją zgwałcić. Dziewczyna mówi o wszystkim matce, ale ona nie chce uwierzyć, a córka nie ma dowodów. Później prosi ukochanego, żeby zachował w tajemnicy to, co się stało. Mateusz zabiera Kingę do siebie i pyta rodziców, czy może z nimi zamieszkać. Gdy oni się nie zgadzają, grozi, że się wyprowadzi. Wówczas zmieniają zdanie. Jednocześnie zadają nastolatce mnóstwo pytań, chcą poznać jej opiekunów. Następnego dnia matka Mateusza widzi w okolicy matkę Kingi. Tak dowiaduje się o ucieczce partnerki syna z domu. Młodzi ludzie uciekają razem, jednak policja bardzo szybko ich znajduje, po czym odprowadza dziewczynę. Niebawem oznajmia ona wybrankowi, że jest z nim w ciąży. Zszokowany 19-latek obiecuje wychować z nią dziecko. Mimo sprzeciwu rodziców, snują wspólne plany na przyszłość.

Zobacz także

Ładuję...