Teleman

Malanowski i partnerzy: Śmiertelne przeczucie (50)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna kobieta podejrzewa męża o kochankę. Okazuje się, że spotyka się on z handlarzami narkotyków. Jest dyrektorem finansowym dużej firmy i nigdy nie miał takich kontaktów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się kobieta, która podejrzewa, że jej mąż ma kochankę. Obserwacja mężczyzny wykazuje, że spotyka się on z handlarzami narkotyków. Jest to dziwne, gdyż mąż klientki jest dyrektorem finansowym w dużej firmie i podobno nigdy nie miał kontaktów ze światem przestępczym. Wkrótce mężczyzna jedzie na kolejne spotkanie z dilerami. Zanim detektywom udaje się wejść do budynku, widzą jak mąż klientki wybiega stamtąd i szybko odjeżdża. W środku Tomek i Magda znajdują ciała zabitych handlarzy...

Występują

Zobacz także

Ładuję...