Teleman

Malanowski i partnerzy: Żona gangstera (51)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pan Piaseczny prosi o pomoc w uwolnieniu córki. Uważa, że jest przetrzymywana przez męża gangstera. Marek dostaje się do jego domu jako ochroniarz polecony przez innego gangstera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Do agencji przychodzi Roman Piaseczny z prośbą o pomoc w uwolnieniu córki Natalii. Mężczyzna podejrzewa, że jest przetrzymywana przez męża, gangstera Iwanickiego. Marek dostaje się do domu podejrzanego jako polecony przez innego gangstera ochroniarz. Iwanicki stawia twarde warunki - Marek ma szansę na "karierę" w półświatku, jeśli będzie posłuszny i nie będzie się wtrącał w nie swoje sprawy. W przeciwnym razie Marka może spotkać przykra niespodzianka...

Występują

Zobacz także

Ładuję...