Teleman

My, dzieci z dworca Zoo (6)

(Wir Kinder vom Bahnhof Zoo: Der letzte Druck)

serial obyczajowy Czechy/​Niemcy 2021  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Christiane i Benno decydują się na kurację odwykową w domu. Jakiś czas później para spotyka przypadkiem przyjaciół, którzy nadal biorą narkotyki. Oboje decydują się wziąć ostatnią działkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozwód rodziców odciska ogromne piętno na psychice nastoletniej Christiane (Jana McKinnon). Zagubiona dziewczyna poznaje Stellę (Lena Urzendowsky) i wraz z nią włóczy się po undergroundowych berlińskich klubach, w których nie trudno o narkotyki. Wkrótce zaprzyjaźnia się także z Babsi (Lea Drinda), Axlem (Jeremias Meyer), Michim (Bruno Alexander) i Benno (Michelangelo Fortuzzi). Stopniowo więzi między nimi coraz bardziej się zacieśniają. Są odważni, pewni siebie i głodni życia, a za cel stawiają sobie zabawę oraz poszukiwanie kolejnych ekscytujących, brawurowych sytuacji, które niejednokrotnie kończą się niebezpiecznie. Poszerzona serialowa wersja bestsellerowej autobiografii Christiane F.

W tym odcinku

Christiane i Benno decydują się na kurację odwykową. Choć przechodzą ją w domu, udaje im się wygrać z nałogiem. Jakiś czas później para spotyka przypadkiem przyjaciół, którzy nadal biorą narkotyki. Oboje decydują się wziąć ostatnią działkę. Wszyscy udają się do mieszkania Axela, gdzie znów cieszą się swoim towarzystwem. Niestety, rano odkrywają, że doszło do tragedii. Stella zostaje zatrzymana przez policję. Benno postanawia wyjechać z Berlina. Osamotniona Christiane zostaje sama na dworcu.

Występują

Twórcy

Ładuję...