M jak miłość | odc. 1590

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzięki pomysłowości Franki bistro Kingi przechodzi istną metamorfozę. Zduńska zgadza się na zmianę wystroju, a nawet wprowadzenie poprawek w menu. Lokal zyskuje też nową nazwę - Zielony Sad.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Dzięki pomysłowości Franki bistro Kingi przechodzi istną metamorfozę. Zduńska zgadza się na zmianę wystroju, a nawet wprowadzenie poprawek w menu. Lokal zyskuje też nową nazwę - Zielony Sad. Kinga w rozmowie mężem nie kryje entuzjazmu. Oboje są pewni, że biznes przyniesie im teraz ogromne zyski. Franka wraz ze stryjem udaje się do notariusza. Testament dziadka budzi jej wściekłość. Starszy pan zapisał wnuczce działkę pod warunkiem, że w ciągu sześciu miesięcy wyjdzie za mąż. Małżonek ma być zaakceptowany przez rodzinę. Prawnik zaznacza, że przepis nie ma mocy prawnej. Nieco później Franka, Paweł i Gutowski idą razem do restauracji. Kiedy dziewczyna jest zajęta zabawą ze swoim dawnym zespołem, stryj natarczywie wypytuje jej partnera o zarobki i pracę. Naciska też, by wziął z jego bratanicą ślub. W Grabinie Mostowiaków odwiedza Ola, niegdysiejsza partnerka Tadeusza. W obecności gospodarzy oznajmia sadownikowi, że zaszła z nim w ciążę. Zdumiony Kiemlicz słabnie. Ola natomiast nagle zaczyna przedwcześnie rodzić. Sytuację ratuje Maria.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...