Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2448

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zgodnie z obietnicą Damian jedzie z Mirkiem na męską wycieczkę. W trakcie wyprawy chłopak wdaje się z ojcem w awanturę. Dominika dowiaduje się o wypadku Sebastiana. Zamierza zobaczyć się z ukochanym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zgodnie z obietnicą Damian jedzie z Mirkiem na męską wycieczkę. W trakcie wyprawy chłopak po raz kolejny jednak wdaje się z ojcem w awanturę. Dominika dowiaduje się od Marka o wypadku Sebastiana. Zamierza zobaczyć się z ukochanym w szpitalu. Po imprezie urodzinowej znajomi śmieją się z Justina. Kanadyjczyk większość czasu spędził ze Sławką. Teraz natomiast prowadzi z nią ożywione SMS-owe rozmowy. Natalia i Malwina nie odpuszczają w sprawie Haliny i Wojtasika. Zwoleńska chce wyciągnąć wobec oszusta konsekwencje. Pyta Milewskiego, czy mógłby jej pomóc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...