Teleman

Zakochani po uszy 5 (337)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tymon nie chce się przebadać dla Stasia. Bartek jest wściekły, a Sonia załamana. Okazuje się, że nikt z bliskich nie może być dawcą szpiku. Paula jest przerażona faktem, że Kuba mógł zamordować Zośkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Tymon nie chce się przebadać dla Stasia. Bartek jest wściekły na brata, a Sonia załamana. Okazuje się, że nikt z bliskich nie może być dawcą szpiku dla jej synka. Szukanie go w bazie oznacza długie oczekiwanie. Przekonany o niewinności Tosi Wojtek podejrzewa o kradzież Tymona. Dowiaduje się, że chłopak ma ogromne długi, które zaciągnął w Anglii. Paula jest przerażona faktem, że Kuba mógł zamordować Zośkę. Wkrótce Czesiek zapewnia ją, że narzeczony nie ma nic wspólnego ze śmiercią dziewczyny.

Występują

Twórcy

Ładuję...