Teleman

Galileo (365)

program popularnonaukowy Polska  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Twórcy programu próbują dociec, co naprawdę czyni człowieka szczęśliwym. Dokonują przeglądu najnowszych kulinarnych trendów, przetestują filmowe sposoby pozbycie się konkurenta w wyścigu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Twórcy programu próbują dociec, co naprawdę czyni człowieka szczęśliwym. Dokonują też przeglądu najnowszych kulinarnych trendów, takich jak kuchnia fusion czy Pretty Food. Ochotnicy przetestują także słynne filmowe sposoby na pozbycie się konkurenta w wyścigu samochodowym. Widzowie poznają też pięć luksusowych gadżetów do domu. Jest wśród nich ekskluzywny stół do piłkarzyków z pozłacanymi figurkami oraz wart 200 000 złotych domek na drzewie.

Zobacz także

Ładuję...