Teleman

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (486)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gawlikowie stają się głównymi podejrzanymi w śledztwie, jakie prowadzą prokurator Janik i śledczy Wrona. Gangsterzy, których zatrzymali Marek i Staszek, ukradli dużą ilość brylantów. Łup zaginął.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami. Między Górską (Magdalena Margulewicz) a Jaworem (Michał Kitliński) toczy się niejasna gra, związek Pauliny (Kamila Ścibiorek) z Głowackim (Tomasz Sobczak) rozkwita, a Walczak (Michał Mrozek) trafia do klasztoru. Tymczasem Ola (Gabriela Oberbek) zyskuje nowego wielbiciela, Kopczyk (Dariusz Siastacz) musi zmierzyć się ze swoimi lękami, a bracia Gawlikowie - z nieznośną nastoletnią podopieczną.

W tym odcinku

Gawlikowie stają się głównymi podejrzanymi w śledztwie, jakie prowadzą prokurator Janik i śledczy Wrona. Gangsterzy, których zatrzymali Marek i Staszek, ukradli dużą ilość brylantów. Łup zaginął w niejasnych okolicznościach. Swoich pracowników broni inspektor Kubis. Bracia dostają od niego nowe zadanie. W różnych częściach miasta znajdowane są fragmenty ciała kobiety. Kowalskiemu udaje się ustalić tożsamość ofiary. Jak się okazuje, partner denatki jest rzeźnikiem. Zwłoki zostały pocięte z dużą fachowością, więc mężczyzna staje się pierwszym podejrzanym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...