Teleman

Moje życie XXL (8)

serial dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Iwona, Paulina, Mateusz, Artur i Łukasz cieszą się z dopuszczenia do zabiegu. ale ze względu na pandemię operacje zostają wstrzymane. Uczestnicy muszą utrzymać obecną wagę i pokonać pokusę podjadania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Osiem osób dotkniętych otyłością olbrzymią postanawia poddać się operacji wycięcia czterech piątych żołądka. Każdy z bohaterów serialu ma swoją własną historię, a jego nadwaga wynika z zupełnie innych przyczyn niż u pozostałych. Paulina nie może liczyć na pomoc męża w codziennej opiece nad dziećmi. Iwona próbuje poradzić sobie z żałobą po śmierci małżonka. Łukasz już dziesięć lat rozważa zabieg, ale zawsze zmienia zdanie w ostatniej chwili. Mateusz nie potrafi odmówić matce, wciąż podtykającej mu kolejne smakołyki. Artur nie ma żadnych wymówek i uważa, że sam jest winny swojej tuszy. Otyłość wywołała u Barbary wiele chorób, a co gorsza, kobieta zdradza objawy depresji. Gosia w pracy uchodzi za pewną siebie ekspertkę, ale w domu nie umie zapanować nad lękami w inny sposób, niż uciekając w jedzenie. Pracownik naukowy Ewa była zbyt pochłonięta karierą, by o siebie zadbać. Widzowie zobaczą przebieg ich przygotowań do operacji. Bohaterowie skorzystają z pomocy m.in. dietetyczki, fizjoterapeutki oraz psychologa. Seria pokaże nie tylko czas przed zabiegiem, ale także ich późniejsze losy, gdy będą próbowali ułożyć sobie życie na nowo.

W tym odcinku

Iwona, Paulina, Mateusz, Artur i Łukasz cieszą się z dopuszczenia do zabiegu. Niespodziewanie jednak ze względu na pandemię operacje zostają wstrzymane i przełożone na termin po zakończeniu lockdownu. Przed rozczarowanymi uczestnikami nie lada wyzwanie. Muszą utrzymać obecną wagę i pokonać pokusę podjadania. Gosia, Ewa i Basia wspierają ich przez internet. Metamorfoza trójki kobiet zdumiewa wszystkich. Mateusz załamuje się i podważa swoje dotychczasowe plany.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...